Comarch ERP XL Nowa Aplikacja Comarch DMS 2017.2

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy o wydaniu najnowszej wersji Comarch DMS 2017.2. W tej wersji udostępniliśmy szereg nowych funkcjonalności poszerzających dotychczasowe możliwości aplikacji.

Najistotniejsza nowość, to możliwość pracy w modelu wielofirmowym. Mogą Państwo dodać dowolną ilość firm i modelować procesy uwzględniające użytkowników, struktury organizacyjne, stanowiska, generowanie dokumentów z każdej dodanej firmy. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby złożone zagadnienia stały się proste i intuicyjne zarówno w obszarze konfiguracyjnym, jak i w obszarze pracy.

Wielofirmowość to nie jedyna nowość tej wersji. Duże firmy oczekują rozwiązań ułatwiających i automatyzujących procesy przepływu informacji. Dlatego w nowej wersji  Comarch DMS udostępniamy możliwość automatycznego generowania dokumentów w oparciu o dane znajdujące się w dowolnej bazie danych. Mechanizm ten, w szczególności mogą Państwo wykorzystać do współpracy z systemami OCR, które wyniki zapisują do bazy danych. Aplikacja wyposażona jest w bardzo intuicyjny kreator, dzięki któremu w bardzo prosty sposób możliwe jest skonfigurowanie współpracy z każdą bazą danych (nie tylko MS SQL).

Uzupełnieniem możliwości nowej wersji jest funkcjonalność przeglądania, modyfikacji i dodawania kartotek kontrahentów z poziomu aplikacji web i mobile.

Jednocześnie informujemy że wersje na platformy mobilne (iOS, Android) współpracujące z wersją Comarch DMS 2017.2 zostaną udostępnione 1 sierpnia pod nową nazwą Comarch Mobile DMS 2.0.

Źródło: Comarch

Pozostałe nasze strony