OFERTY PRACY

Serwisant komputerowy

Do obowiązków osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku należeć będzie:
- serwis sprzętu komputerowego i oprogramowania,
- serwis oprogramowania ERP,
- serwis i administracja sieciami komputerowymi,
- instalacja, aktualizacja i konfiguracja oprogramowania,
- serwis stron www.

Oferujemy:
- pracę w wymiarze 40 godzin tygodniowo,
- wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, doświadczenia i zaangażowania,
szkolenia,
- dostęp do nowoczesnych technologii informatycznych,
- pracę w młodym zespole i miła atmosferę.

Wymagania:
- znajomość systemów serwerowych rodziny Windows oraz Linux,
- znajomość technologii sieciowych i zagadnienień bezpieczeństwa sieciowego,
- umiejętności diagnozowania i usuwania problemów programowo-sprzętowych,
- umiejętność organizacji pracy, samodzielność, zdyscyplinowanie, punktualność, silna motywacja do - pracy, dyspozycyjność,
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów- obsługa klienta,
- umiejętność pracy w zespole,
- prawo jazdy kategorii B (czynne).

Dodatkowym atutem będzie:
- znajomość systemów Comarch,
- znajomość rozwiązań Cisco i Fortinet,
- doświadczenie w pracy na stanowisku serwisanta komputerowego.

Wdrożeniowiec oprogramowania Comarch ERP

- Przygotowywanie analiz wdrożeniowych,
- Prace wdrożeniowe systemów ERP w siedzibie firmy oraz u Klienta,
- Konfiguracja systemu zgodnie z ustaleniami,
- Migracja danych pomiędzy systemami,
- Prowadzenie szkoleń z zakresu obsługi programu,
- Opieka serwisowa nad wdrożonymi systemami,
- Udział w sprzedaży oprogramowania poprzez pomoc przy prowadzeniu prezentacji systemów ERP (wsparcie merytoryczne działu handlowego).

Oferujemy:
- Pracę na samodzielnym stanowisku w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i wiedzy,
- Dostęp do najnowocześniejszych technologii i innowacyjnego oprogramowania,
- Możliwości rozwoju zawodowego.

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe (oraz studenci ostatnich lat); preferowane kierunki: informatyczne, ekonomiczne,
- Minimum pół roku doświadczenia w branzy IT,
- Wiedza merytoryczna z zagadnień: podstawy gospodarki magazynowej i sprzedaży,
- Umiejętność pracy z klientem,
- Kreatywność i analityczne myślenie,
- Samodzielność oraz bardzo dobra organizacja czasu pracy,
- Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych,
- Umiejętności pracy w zespole,
- Wysoka kultura osobista,
- Prawo jazdy kat. B (czynne), znajomość topografii miasta Krakowa,
- Język angielski w stopniu komunikatywnym.

- Znajomość oprogramowania Comarch Optima oraz Comarch Klasyka, Comarch ERP XL, Comarch Altum, Comarch Retail,
- Certyfikaty potwierdzające wiedzę merytoryczną.

Opiekun klienta

- reprezentacja firmy oraz budowanie relacji biznesowych z Klientami,
- aktywne pozyskiwanie Klientów i ich obsługa,
- zarządzanie bazą danych aktualnych i potencjalnych Klientów,
- rozwijanie sprzedaży poprzez realizację celów,
- przygotowywanie ofert handlowych,
- sprzedaż rozwiązań IT, negocjowanie warunków,
- analiza rynku i konkurencji,
- realizacja założonych budżetów sprzedażowych,
- samodyscyplina i zaangażowanie w wykonywanie codziennych zadań,
- rozwój portfolio usług i produktów,
- dbałość o pozytywny wizerunek firmy.

Oferujemy:

- prace w młodym zespole,
- możliwość rozwoju i awansu zawodowego,
- specjalistyczne szkolenia,
- współpraca z największymi dostawcami rozwiązań informatycznych,
- stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem,
- współpracę z doświadczonymi specjalistami,
- udział w ciekawych projektach,
- aktywne uczestnictwo w rozwoju organizacji.

Wymagania:

- wykształcenie wyższe ekonomiczne lub techniczne oraz studenci ostatnich lat,
- podstawowa znajomość języka angielskiego,
- umiejętność prowadzenia negocjacji i prezentowania,
- bardzo dobra organizacja czasu pracy,
- budowanie i utrzymywanie relacji z Klientem,
- umiejętność analizy potrzeb klienta,
- wiedza z zakresu technik sprzedaży oraz rynku IT,
- czynne prawo jazdy kat. B.

Telemarketer

Opis stanowiska pracy: pozyskiwanie klientów na systemy klasy ERP poprzez rozmowę telefoniczną,
- zarządzanie i obróbka baz danych handlowych,
- tworzenie ofert handlowych,
- praca na min 1/2 etatu.

Wymagania: doświadczenie w obsłudze klienta przez telefon ,
- poprawna komunikacja językowa,
- umiejętność organizacji czasu pracy i samodyscyplina,
- status studenta.

PRAKTYKI

Praktyki studenckie

Opis stanowiska pracy:
Firma oferuje możliwość odbycia praktyki studenckiej w okresie od 01.07.2015 do 30.09.2015 (3-5 dni w tygodniu). W ramach praktyki możesz nabyć doświadczenia w zakresie wdrożeń i serwisu systemów Comarch klasy ERP przy asyście doświadczonego zespołu wdrożeniowego.
Uzyskasz dostęp do najnowszych technologii Comarch oraz Microsoft, będziesz obsługiwał zgłoszenia wspólnie z doświadczonymi wdrożeniowcami.
Praktyki są bezpłatne, po ich zakończeniu wystawiamy zaświadczenie o ich odbyciu oraz opinię, możliwość zaoferowania pracy po zakończeniu praktyki.

Wymagania:
- student kierunków informatycznych, ekonomicznych bądź pokrewnych,
- podstawy języka SQL,
- umiejętność szybkiego uczenia się,
- zaangażowanie.

STAŻE

Staże z urzędu pracy

Wkrótce

Pozostałe nasze strony