Centrum Obsługi Biznesu MRP-KODER jest integratorem systemów informatycznych. Świadczy swoje usługi na terenie Krakowa, województwa małopolskiego oraz całej Polski południowej. Centrum Obsługi Biznesu MRP-KODER to autoryzowany partner takich producentów oprogramowania i sprzętu jak Comarch, Fortinet, Cisco oraz Kroll Ontrack.

Misją firmy jest zapewnienie Klientom biznesowym kompleksowych rozwiązań informatycznych. Nasza główna działalność to wdrożenia systemów Comarch, służących do zarządzania przedsiębiorstwem. Wdrażamy takie oprogramowanie jak Comarch ERP Optima i Comarch ERP XL oraz Comarch ERP Klasyka. Zajmujemy się również serwisem oprogramowania firmy Comarch, sprzętu komputerowego oraz sieci komputerowych. Wdrażamy ponadto oprogramowanie do obsługi gastronomii i hotelarstwa, takich producentów jak Gastro. Dostarczamy zintegrowane rozwiązania UTM firmy Fortinet do ochrony sieci komputerowych oraz rozwiązania sieciowe Cisco.

Jedną z form działalności naszej firmy jest świadczenie obsługi informatycznej w oparciu o stałe umowy serwisowe. Coraz większe grono naszych Klientów korzysta z tej formy współpracy. Umowy serwisowe gwarantują obniżenie kosztów związanych z eksploatacją systemu informatycznego w przedsiębiorstwie oraz pozwalają na planowanie wydatków związanych z informatyką. W takiej umowie określa się zakres świadczonych usług i wymagane czasy reakcji. Każda umowa jest dostosowana do indywidualnych potrzeb klientów.

Świadczymy również usługi w zakresie doradztwa informatycznego, które mają na celu ograniczyć koszty związane z wydatkami na rozwój infrastruktury IT w przedsiębiorstwie. Pomagamy również w doborze rozwiązań firmom, które planują optymalizację i rozwój swoich zasobów informatycznych. Lata doświadczeń i znajomość najnowszych technologii pozwalają nam świadczyć swoje usługi na wysokim poziomie.

 

Certyfikaty

Nasi pracownicy posiadają szereg certyfikatów potwierdzających ich umiejętności:

Pozostałe nasze strony